En Güzel Hepsi Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Güzel Hepsi Sitesi

Her Zaman Üye Olunması Gerek Siteler Aranır İşte O Site Bu Site

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Slm Bn Eren Bakıcının Kardesi Esen Bakıcı
ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Icon_minitimePtsi Ekim 05, 2009 2:30 pm tarafından Ay Çiçeği

» En GüZeL LoGo
ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Icon_minitimePtsi Ekim 05, 2009 2:25 pm tarafından Ay Çiçeği

» Hoşgeldiniz!!!
ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Icon_minitimePtsi Ekim 05, 2009 2:19 pm tarafından Ay Çiçeği

» yeşil fıstık eren resimleri
ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 8:59 pm tarafından mnik prenses

» floodlu sohbet...
ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 4:11 pm tarafından mnik prenses

» benimm burcumm
ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 3:57 pm tarafından mnik prenses

» sitemiz bakıma girsinmi??
ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 8:51 pm tarafından Semnurr*

» imza mı?avatar mı?
ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 8:50 pm tarafından Semnurr*

» Şikayetleriniz buraya
ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 11:44 am tarafından enbüyükyoshyfanı

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır.

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Empty
MesajKonu: ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır.   ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 8:45 am

azime rütben alınmıstır uzgunum sıtede senı gordugumuz yhok yardım ettınde yhok 1 ayda en fazla oda 2 kere gırıyosun bole admınlık olmas kusura bakma rutben alınmıstir.

ERENCİ_ADMİN_NUR un yerine erenci ve cook calısan sık sık gırecek olan birisi alınacaktır erenci admin aranıyor.
enbüyükyoshyfanı
Yaseminci Admin
Yaseminci Admin
enbüyükyoshyfanı

MesajKonu: Geri: ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır.   ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Icon_minitimePtsi Haz. 02, 2008 4:24 pm

crazy_girl demiş ki:
azime rütben alınmıstır uzgunum sıtede senı gordugumuz yhok yardım ettınde yhok 1 ayda en fazla oda 2 kere gırıyosun bole admınlık olmas kusura bakma rutben alınmıstir.

ERENCİ_ADMİN_NUR un yerine erenci ve cook calısan sık sık gırecek olan birisi alınacaktır erenci admin aranıyor.
ve ERENCİ_ADMİN_NUR gibi yapmicak biri ve mesaj sayı yüksek olcak ve admin gibi davranıcak biri
http://www.hepsidelilerifanclub.your-talk.com & crayzhepsiciler.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır.   ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Icon_minitimePtsi Haz. 02, 2008 6:37 pm

ya bizim bilgisayar bozulmultu o yüzden giremiyodum ben bide logo yapmıştım üstelik görünce resmen şok oldum söz lütfen çok çalışcam lütfen beni tekrar adminliğe alın söz çalışcam gerçekten
enbüyükyoshyfanı
Yaseminci Admin
Yaseminci Admin
enbüyükyoshyfanı

MesajKonu: Geri: ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır.   ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 2:08 pm

erenci_nur demiş ki:
ya bizim bilgisayar bozulmultu o yüzden giremiyodum ben bide logo yapmıştım üstelik görünce resmen şok oldum söz lütfen çok çalışcam lütfen beni tekrar adminliğe alın söz çalışcam gerçekten
malesef cnm bnm ve hiç yalan söleme kaç gündür bana site site site diyon ve msn adresin hem açık
Yaseminji_Admincixx
Yaseminci Admin
Yaseminci Admin
Yaseminji_Admincixx

MesajKonu: Geri: ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır.   ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 10:15 pm

1dk bnm haberim yhokken böle şeyler nie yapılıyor yha
http://gruphepsiciyiz.eniyiforum.org
enbüyükyoshyfanı
Yaseminci Admin
Yaseminci Admin
enbüyükyoshyfanı

MesajKonu: Geri: ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır.   ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 3:32 pm

ece benje tuğçe haklı yane ama sen bilirsin tuğçe öle yapmış ve bence çok hakılı
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır.   ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 3:15 am

bi dk. ben msn e girmedim hmmmmmm benim msn in şifresini kuzenime vermiştim o girmiş olabilir çünkü kuzenim hep benim taklitimi yapar yani benim gibi sitelere girer site verir öle yani ortada bi yanlış anlaşılma var
enbüyükyoshyfanı
Yaseminci Admin
Yaseminci Admin
enbüyükyoshyfanı

MesajKonu: Geri: ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır.   ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 4:36 pm

adminlerin işine karrışmış gibi olmak istemem ama bir yerde de ben de adminim o yüğzden mesaj sayını yükseltip bir daha gel
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır.   ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 8:32 am

ece sana soylenmeden oluyor cunkı arada sırada fln gırıyosun msnde hıc yoksun admın olarak en cok ben gırıyorum konulara bakıyorum hep burda olsan sanada dıcektım ama üzgünüm Sad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır.   ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 1:04 am

Bence herkes için en iyisi bu
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır.   ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 5:39 pm

bi şans daha verseniz çünkü ben geçen gün kuzenime sordum evet ben yaptım dedi
enbüyükyoshyfanı
Yaseminci Admin
Yaseminci Admin
enbüyükyoshyfanı

MesajKonu: Geri: ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır.   ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 10:39 am

neyi yaptı ya senin siteye girmeni mi engelledi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır.   ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 3:31 am

hyr benim yerime msn e girmiş sitelere girmiş bizim bilgisayar format atılmıltı o zamanda zor oldu truva atı virüsü girmişti
enbüyükyoshyfanı
Yaseminci Admin
Yaseminci Admin
enbüyükyoshyfanı

MesajKonu: Geri: ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır.   ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır. Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 9:50 pm

cnm bnm biz bunu ne yapalım belki yalan söylüyorsun ALLAH ALLAH ya

ERENCİ_ADMİN_NUR rütben alınmıstır.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-