En Güzel Hepsi Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Güzel Hepsi Sitesi

Her Zaman Üye Olunması Gerek Siteler Aranır İşte O Site Bu Site

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Slm Bn Eren Bakıcının Kardesi Esen Bakıcı
Tanıtım Konseri Özel şov hepsi Icon_minitimePtsi Ekim 05, 2009 2:30 pm tarafından Ay Çiçeği

» En GüZeL LoGo
Tanıtım Konseri Özel şov hepsi Icon_minitimePtsi Ekim 05, 2009 2:25 pm tarafından Ay Çiçeği

» Hoşgeldiniz!!!
Tanıtım Konseri Özel şov hepsi Icon_minitimePtsi Ekim 05, 2009 2:19 pm tarafından Ay Çiçeği

» yeşil fıstık eren resimleri
Tanıtım Konseri Özel şov hepsi Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 8:59 pm tarafından mnik prenses

» floodlu sohbet...
Tanıtım Konseri Özel şov hepsi Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 4:11 pm tarafından mnik prenses

» benimm burcumm
Tanıtım Konseri Özel şov hepsi Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 3:57 pm tarafından mnik prenses

» sitemiz bakıma girsinmi??
Tanıtım Konseri Özel şov hepsi Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 8:51 pm tarafından Semnurr*

» imza mı?avatar mı?
Tanıtım Konseri Özel şov hepsi Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 8:50 pm tarafından Semnurr*

» Şikayetleriniz buraya
Tanıtım Konseri Özel şov hepsi Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 11:44 am tarafından enbüyükyoshyfanı

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

Tanıtım Konseri Özel şov hepsi

YazarMesaj
enbüyükyoshyfanı
Yaseminci Admin
Yaseminci Admin
enbüyükyoshyfanı

Tanıtım Konseri Özel şov hepsi Empty
MesajKonu: Tanıtım Konseri Özel şov hepsi   Tanıtım Konseri Özel şov hepsi Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 4:46 pm

Boğaz’a bakan manzarası ile dünya starlarının hayran kaldığı Turkcell Kuruçeşme Arena Sahnesi, yaz sezonunu Kylie Minogue ile açıp, hemen ardından Türkiye’nin starlarını ağırlamaya başlıyor…

Turkcell Kuruçeşme Arena sahnesinin ilk yerli konseri HEPSİ!

Dünya çapında pek çok isimle çalışmış iki ünlü koreografın eşliğinde kızlar 45 gündür, günde 8 saat dans provası yapıyorlar…

Konser bu 24 Mayıs Cumartesi gerçekleşecek ve konserin biletleri de satışa sunulmaya başlandı…

Tanıtım Konseri Özel şov hepsi Hepsi_10
http://www.hepsidelilerifanclub.your-talk.com & crayzhepsiciler.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tanıtım Konseri Özel şov hepsi   Tanıtım Konseri Özel şov hepsi Icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 6:58 am

yha off ben gidemeyeceğimm Sad Sad
enbüyükyoshyfanı
Yaseminci Admin
Yaseminci Admin
enbüyükyoshyfanı

MesajKonu: Geri: Tanıtım Konseri Özel şov hepsi   Tanıtım Konseri Özel şov hepsi Icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 4:50 pm

cicix_girll demiş ki:
yha off ben gidemeyeceğimm Sad Sad
aynen olsun ne de olsa yoshy bize gelcek bişi olmas Very Happy
http://www.hepsidelilerifanclub.your-talk.com & crayzhepsiciler.

Tanıtım Konseri Özel şov hepsi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hepsi Trendy'de